Archiv novinek


AFS

Nové partnerství: STASTO + AFS

Rádi podporujeme zajímavé a smysluplné projekty, proto jsme se rozhodli finančně podpořit neziskovou organizaci AFS - celosvětovou nevládní neziskovou dobrovolnickou organizaci.AFS nabízí příležitost v oblasti mezikulturního vzdělávání s cílem pomáhat mladým lidem rozvíjet schopnosti, získávat znalosti a osvojovat si postoje potřebné pro tvořivý a harmonický život.

Díky zahraničním programům se studenti stanou součástí hostitelské rodiny, která jim otevře svůj domov a seznámí je se svou kulturou, jazykem a zvyky. Zároveň mají studenti během studia v hostitelské zemi možnost seznámit se nejen s odlišným stylem života, ale také si výrazně rozšířit obzory. Věříme, že tato zkušenost studentům otevře dveře do celého světa a pomůže jim v budoucím osobním i profesním životě.

V případě zájmu o tuto organizaci a její projekty najdete všechny potřebné informace na adrese: www.afs.cz.

 

AghaRTA PRAGUE JAZZ FESTIVAL
Pojďte s námi na jazz!

Agharta Prague Jazz festival je již tradiční akcí pro všechny milovníky výborné hudby a STASTO je dlouholetým hrdým partnerem. Program a další informace najdete na webu: www.agharta.cz

Váš STASTO tým

 
Nová řada armatur s elektropohonem.

Novinka v sekci Armatury

Náš spolehlivý dodavatel, firma Schubert&Salzer zařadila mezi své produkty zcela novou řadu armatur s elektropohonem. Jedná se o přírubový sedlový ventil řady 7332 a také 3/2 cestný ventil 7382, oba v nerezovém provedení. U tohoto pohonu je samozřejmostí extrémní přesnost regulace a rychlost přestavení. Motory obou variant poskytují stupeň krytí IP67 a sílu až 2000N.
Ventily jsou obzvlášť vhodné pro neutrální i agresivní média a teploty 30 °C až +200 °C.

Pro další informace neváhejte kontaktovat naše pracovníky!

 
Až 80% úspora energie díky nové technologii koaxiálních ventilů řady GREEN LINE.

80% úspora energie díky
nové technologii koaxiálních ventilů řady GREEN LINE.


Řada GREEN LINE spojuje osvědčenou technologii koaxiálních ventilů se zcela novým, patentovaným řízením. Díky této technologii lze po sepnutí minimalizovat spotřebu elektrické energie až o 80%. Výsledkem použití této technologie je tak tedy nejen plynulý pohyb při přestavování ventilu, ale i bezkonkurenční energetická efektivita.

Zpoždění otevření a zavření si mohou zákazníci sami nastavit ve čtyřech stupních - zcela podle individuálních potřeb aplikace. Výhodou delší doby přestavení je tak možnost minimalizace tlakových rázů v potrubí. Další výhodou je standardně dodávaná optická indikace na svorkovnici ventilu - uživatel vždy na první pohled vidí v jaké pozici se ventil nachází.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

 

Nový cenový katalog STASTO a nové označení produktů.

Vážení zákazníci,

STASTO, jako skupina firem působících v automatizační branži v různých zemích Evropy, postupně přechází na nové „STASTO“ označení produktů, které zajišťuje jednotný systém v logice kódování produktů nezávisle na značení jednotlivých výrobců. V duchu této postupné změny byl připraven i nový katalog produktů STASTO (Edition 1.0), ve kterém jsou již některé skupiny výrobků opatřeny novým označením. Kromě toho došlo i k aktualizaci cen, která reflektuje ceny výrobců a vývoj kurzu koruny k EURu. Snažili jsme se, aby zvyšování cen výrobců a nepříznivý směnný kurz koruny co nejméně ovlivnil naší koncovou cenu, ale ne u všech produktů bylo možné stávající ceny zachovat.

Změny byly provedeny pochopitelně i v elektronické databázi a tak i v našem internetovém obchodě budou od 1.10.2013 některé skupiny produktů opatřeny novým značením a aktuálními cenami.

Nový, tištěný cenový katalog bude k dispozici na našem stánku na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně a následně bude zaslán všem zákazníkům, kteří mají náš katalog STASTO 2011 a nebudou moci si ho osobně na veletrhu vyzvednout.  

V případě jakýchkoliv otázek souvisejících s nový značením výrobků a jejich objednáváním neváhejte kontaktovat naše obchodní a technické oddělení, případně si vyžádejte návštěvu našich regionálních obchodních zástupců.

Těšíme se na setkání s Vámi na MSV v Brně a na další spolupráci.

Vaše STASTO

 
Zcela nový ventil řady GS 3 pro přesnou regulaci

zcela nový ventil  řady GS 3 pro přesnou regulaci
Nabízíme zcela nový regulační ventil
s elektrickým pohonem


pro regulaci neutrálních, ale i vysoce agresivních médii, a to v rozměrech DN 15 až DN 250. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat!

Váš STASTO team 

Nové pneupohony

Nabízíme Vám inovované
a v každém ohledu vylepšené pneupohony.


Už mnoho let jsou pneupohony STASTO synonymem pro nejvyšší kvalitu a jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout inovovanou verzi tohoto spolehlivého produktu. Je samozřejmé, že dle naší filozofie „Made in Europe“ jsou tyto pohony produkovány v továrně našeho léty osvědčeného italského partnera, a to dle nejvyšších produkčních a kvalitativních standardů. Vysoká životnost-více než 1 milion cyklů, robustní konstrukce a splnění mezinárodních standardů, to jsou jen některé atributy.

Díky inovované konstrukci jsou pohony schopny nabídnout následující vlastnosti:

  • Nastavení úhlu otočení přesunuto do tělesa pohonu – minimální citlivost na nečistoty a díky tomu ještě větší životnost
  • Nová konstrukce nabízí zjednodušenou instalaci příslušenství
  • Všechny pohony splňují standardy ATEX
  • Pohony splňují standardy SIL-3
  • Nyní i k dodání ve větších velikostech – pro instalaci větších armatur
Kontaktujte nás pro další informace!

STASTO Team