Archiv novinek

večer spojený s prohlídkou Hudebního divadla Karlín

Večeře s hvězdou v Hudebním divadle Karlín

Společně s několika našimi zákazníky jsme si užili krásný večer spojený s prohlídkou Hudebního divadla Karlín, večeří na pódiu a s vystoupením Ondřeje Gregor Brzobohatého pouze pro nás.

Koukněte na pár fotek z tohoto povedeného večera!
Budeme se těšit na další akce s Vámi.

Váš STASTO tým

 
Až 80% úspora energie díky nové technologii koaxiálních ventilů řady GREEN LINE.

80% úspora energie díky
nové technologii koaxiálních ventilů řady GREEN LINE.


Řada GREEN LINE spojuje osvědčenou technologii koaxiálních ventilů se zcela novým, patentovaným řízením. Díky této technologii lze po sepnutí minimalizovat spotřebu elektrické energie až o 80%. Výsledkem použití této technologie je tak tedy nejen plynulý pohyb při přestavování ventilu, ale i bezkonkurenční energetická efektivita.

Zpoždění otevření a zavření si mohou zákazníci sami nastavit ve čtyřech stupních - zcela podle individuálních potřeb aplikace. Výhodou delší doby přestavení je tak možnost minimalizace tlakových rázů v potrubí. Další výhodou je standardně dodávaná optická indikace na svorkovnici ventilu - uživatel vždy na první pohled vidí v jaké pozici se ventil nachází.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

 
Zcela nový ventil řady GS 3 pro přesnou regulaci

zcela nový ventil  řady GS 3 pro přesnou regulaci
Nabízíme zcela nový regulační ventil
s elektrickým pohonem


pro regulaci neutrálních, ale i vysoce agresivních médii, a to v rozměrech DN 15 až DN 250. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat!

Váš STASTO team