Vážení zákazníci,

současná situace ovlivňuje životy nás všech, ale je mezi námi mnoho firem a lidí, kteří stojí v „první linii“ a na jejichž bedrech je soustředěna obrovská odpovědnost a námaha za zvládnutí této situace. Každý z nás by jim měl pomoci jak může a umí.

Naše vláda dává nadále přednost čínským „kamarádům“ a neinvestuje dostatečně do českých firem - aby byly schopny zvýšit výrobu a zásobit ochrannými prostředky naše zdravotníky, záchranáře a lidi v první linii.

Chceme jako STASTO přispět, alespoň svým malým dílem ke změně této situace, a proto jsme se rozhodli všem subjektům, které se starají o nakažené, všem výrobcům ochranných prostředků, ventilátorů a další zdravotnické techniky nebo záchranným složkám nabídnout slevu 33% bez ohledu na velikost objednávky na veškerý náš standardní sortiment s fixně uvedenou cenou v Ceníku 1.2. a na našem web-shopu.

Jste-li jedním z těchto subjektů, tak pro automatické uznání slevy v době krize týkající se COVID-19 stačí do poptávky/objednávky napsat poznámku:
„jsmevtomspolu"

Naši technici i obchodně-techničtí zástupci jsou připraveni zdarma konzultovat Vaše požadavky, a nabízíme 24-hodinovou i víkendovou službu v případě nouze. Doprava zboží pro všechny jmenované subjekty je na naše náklady, standardní splatnost faktur 30 dní je možné v případě potřeby po dohodě prodloužit.

Pojďme všichni pomoci nemocným spoluobčanům, záchranářům i českým firmám.


SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME

Vaše STASTO

společně to zvládneme