STASTO – Průmyslové armatury

Produkty
středa 10.02.2021 |Archiv

Průmyslové armatury jsou velmi důležitou součástí široké nabídky našich produktů. Chceme Vám tímto představit zajímavé novinky.

Průmyslové armatury jsou velmi důležitou součástí široké nabídky našich produktů. Chceme Vám tímto představit zajímavé novinky a připomenout celý náš sortiment.

Ventily řady FMX od firmy COAX nabízí vysoký výkon i velký průtok při zachování kompaktních rozměrů - při zástavbové délce 110mm váží ventil pouhých 0,6 kg a zvládá na své rozměry nepřekonatelné hodnoty Kv, a to do max. pracovního tlaku 16bar.

Při zachování robustní konstrukce se inženýrům podařilo přivést na trh velmi flexibilní a cenově výhodný ventil. K dispozici je varianta s normovaným závitem dle DIN ISO 228-1 a díky chytrému rozhraní lze ventily integrovat do kompaktního bloku.

Solenoidové ventily pro speciální i standardní aplikace

Náš spolehlivý dodavatel, italská firma ODE, je ve své branži pojmem a intenzivně investuje nejen do vývoje nových, ale také stávajících produktů. Za zmínku stojí nerezové a plastové ventily pro potravinářství, nápojovou techniku, farmacii i chemii. Samozřejmě v našem cenovém katalogu a na webu najdete standardní ventily pro běžné aplikace.


Kulové kohouty pro LPG technologie – manuální i s pohonem

V naší nabídce najdete široké spektrum kulových kohoutů pro všechny možné aplikace.

Jednou ze specialit, která stojí za zmínku pak je určitě novinka, určená do nízkých teplot pro použití na LPG. Tyto varianty kulových kohoutů, splňují všechny potřebné certifikáty: ATEX, Fire Safe i SIL 3 a jsou k dispozici jak v manuální verzi, tak i s pneupohonem.

Pro informace nejen o nových produktech neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce a techniky.


RYCHLÝ KONTAKT

Tel.: +420 317 701 700
Mob.: +420 602 466 665
E-mail: stasto@stasto.cz
NON STOP SLUŽBA

Výdej zboží pro případ havárií:
+420 602 380 152